Od ponad dwudziestu lat Autoryzowanym Przedstawicielem marki INDECO na terenie Śląska i Zagłębia.

Czym się zajmujemy?

Indeco Logos Wieczorek to firma, której specjalnością jest produkcja mebli na wymiar. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od doradztwa i projektu, przez profesjonalne pomiary, produkcję aż po montaż mebli. A jakie meble tworzymy? W zasadzie wszystkie:

   szafy przesuwne i garderoby,

   meble kuchenne,

   meble łazienkowe,

   meble pokojowe,

   sypialnie,

   meble biurowe i recepcje,

   obudowy grzejników,

   i inne.

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby

Twoje zadowolenie to dla nas priorytet, dlatego stawiamy na fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Nasi projektanci za każdym razem doradzają optymalne rozwiązania i najlepsze materiały. Zamawiając meble na wymiar masz realny wpływ na efekt finalny, decydujesz o rodzaju oraz kolorze frontów i dodatków. Nasze meble z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Projektujemy meble z charakterem

Wiemy, że jak ważny jest każdy centymetr powierzchni. Projektując meble stawiamy na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, ergonomiczne rozwiązania i Twoją wygodę. Lubimy wyzwania, dlatego niestraszne nam skosy, poddasza, nietypowe wnęki czy małe pomieszczenia. Zamawiając szafy z drzwiami przesuwnymi, garderobę czy inne meble w Indeco Wieczorek masz pewność, że dokonałeś słusznego wyboru.

Terminowość to dla nas priorytet

Posiadamy prężnie działający zakład produkcyjny i doświadczoną ekipę stolarzy. Nie jesteśmy uzależnieni od podwykonawców, dzięki czemu możemy zaoferować Ci szybkie terminy realizacji, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania mebli.

Siła tkwi w zespole

Nasza firma zatrudnia ponad 30 osób – projektantów, stolarzy, monterów. Tworzymy zgrany zespół zaangażowanych i efektywnych pracowników. Tworzenie mebli to nasza pasja, lubimy to robić. Jeśli szukasz sprawdzonego producenta mebli na wymiar, na Śląsku i Zagłębiu nie mamy sobie równych.

Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia jednego z naszych punktów w Będzinie, Bytomiu w M1, Katowicach Agata Meble, Gliwicach Park Arena i Zabrzu w M1.